Referencje

Polecam! Radosne Lata to nie tylko miejsce. To wspaniali ludzie. Właścicielka przesympatyczna osoba. Z ogromną pasją. Wspiera ją zespół cudownych cioć i wujek. Wspaniali ! Dzieci codziennie doskonale się bawią i rozwijają. Jest czysto i pachnąco. W okresie adaptacji mojego syna miałam okazję poobserwować ich pracę. Wykonują nieziemskie zadanie każdego dnia. Wykazują się nie tylko wiedzą teoretyczną , ale też doświadczeniem i humorem. W pracy z dziećmi to ważne. Inne żłobki powinny się uczyć. Wawer, Grochów, Gocław na pewno należą do Radosnych Lat! Nie ma tu nic lepszego. Polecam i gratuluję całemu zespołowi!

Mama zadowolonego dziecka

Ja również polecam! Mój synek po 2 tygodniach nawet nie odwraca się na pożegnanie jak wchodzi rano do sali. Bardzo bogata jak na żłobek oferta. Mnóstwo zajęć. Nie ma rutyny. Dla mnie osobiście bardzo istotna jest atmosfera i zgrany , stały personel. Widać , że ciocie dogadują się bez słów. Codziennie wykonują kawał dobrej roboty. Pani Magda zawsze życzliwa i z humorem. I co ważne nie zamiata pod dywan problemów. Bardzo doceniam jej szybkie , zdecydowane reakcje kiedy trzeba . Szkoda, że nie prowadzi szkoleń dla innych właścicieli podobnych miejsc. Polecam! Radosne Lata to strzał w dziesiątkę.

Iza

Dla mnie to również miejsce idealne. Ludzie z pasją, naturalnie bez sztucznych uśmiechów, nieszablonowe rozwiązania i chęć pomocy w każdej sytuacji. W Radosnych Latach jesteśmy niemalże od początku istnienia i ilość pomysłów jakie są realizowane z ogromną korzyścią dla dzieci jest imponująca. Dla mnie są istotne nie tylko oferta zajęć czy cena ale też to , że jest stała kadra. Nie ma rotacji, ani ludzi z przypadku. Moja starsza córka chodziła do żłobka a potem przedszkola w którym co chwila była nowa pani. Zgodnie z przepisami z dyplomem za to z ogromnym deficytem w kwestii podejścia do dzieci i pasji. Ja do dzisiaj wspominam występ córki w Teatrze Capitol. Tenis ziemny robi furorę. Z niecierpliwością czekam na efekty współpracy z fundacją. To genialna inicjatywa. Dzieci z pewnością skorzystają. Myślę, że jako mama też sporo zyskam. Polecam

Marta T.

Polecam! Od chwili urodzenia mojej córeczki do momentu posłania jej do żłobka miałam mnóstwo obaw związanych z oddaniem jej w obce ręce. Ale ciocie w żłobku bardzo szybko sprawiły , że moje obawy zniknęły. Ciepłe, wrażliwe, odpowiedzialne. Przytulają, całują, zapewniają pełną profesjonalną opiekę, robią wszystko aby rozstanie podczas tych długich godzin kiedy jesteśmy w pracy było jak najmniej stresujące zarówno dla dziecka jak i nas rodziców. Teraz nie wyobrażam sobie innego żłobka dla mojej córci. Ilość zajęć i atrakcji dla dzieci jest imponująca. Nie ma nudy i rutyny. Inni powinni się uczyć jak należy tworzyć żłobek. Radosne Lata to raj dla dzieci. Gwarancja radosnych wspomnień dla dziecka i rodzica 🙂

MAMiJA

Nazwa zobowiązuje 🙂 Warto zapisać sobie ten adres Minerska 54! Miałam ogromny problem z rozstaniem się z dzieckiem i powierzeniem opieki nad synkiem komuś innemu. Czas adaptacji był bezcenny. Spokojnie i z wyczuciem. Nie zauważyłam jak moje dziecko pochłonął żłobek i panująca w nim atmosfera. Teraz po 7 miesiącach stwierdzam, że lepszej decyzji jak wybór dla dziecka żłobka Radosne Lata nie mogłam podjąć. Mój skarbek ma doskonałą opiekę, a ja jestem spokojna.

Mama Ula

Podpisuję się rękoma i nogami pod wszystkimi pozytywnymi opiniami o Radosnych Latach. Od dawna mam poczucie , że trafiliśmy na świetnych ludzi, którzy z pasją tworzą świetne miejsce dla dzieci. Obawy towarzyszące oddaniu dziecka pod opiekę obcych ludzi zniknęły już po pierwszych dniach adaptacji. Oferta jest doskonała. Bardzo bogaty pakiet zajęć , specjaliści z pediatrą czy stomatologiem na czele, czesne na kieszeń przeciętnego rodzica, brak dodatkowych kosztów typu wyżywienie, wyprawka itp. Bezpłatna adaptacja! Kadra zgrana i lubiąca swoją pracę. Właścicielka z poczuciem humoru, pomysłem na świetne miejsce i niezastąpiony wujek! Lepszego miejsca dla dziecka w Wawrze na pewno nie ma.

Zadowolona Mama

Cudne miejsce z fajnymi ludźmi! Polecam! Moja córcia czuje się w Radosnych Latach jak w domu. Wiem, że lepiej nie mogliśmy trafić! Mnóstwo zajęć , co chwila nowe atrakcje, specjaliści, cudowne ciocie, imprezy i wzruszające momenty to czyni z Radosnych Lat tak wyjątkowe miejsce. Z całego serducha polecam!

Ola