Żłobek Gocław

Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom rodziców w tworzeniu profesjonalnych placówek edukacyjnych dla dzieci. Właśnie taką placówką jest Żłobek Gocław.

Żłobek Gocław

Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom rodziców w tworzeniu profesjonalnych placówek edukacyjnych dla dzieci. Właśnie taką placówką jest Żłobek w Gocławiu. Dzięki niewielkim grupom jakie tworzymy w naszej placówce, każde z dzieci ma duże możliwości indywidualnego rozwoju pod okiem wykwalifikowanego personelu. Dzięki takiemu rozwiązaniu pedagog ma większą możliwość poświęcać swoją uwagę każdemu dziecku w jak największym stopniu.

Żłobek Gocław – dlaczego my?

Nieustannie podnosimy swoje klasyfikacje zawodowe w edukacji najmłodszych dzieci. To właśnie praca oraz pasja wkładana w codzienne wyzwania z najmłodszymi dziećmi sprawia radość naszemu personelu, każda z naszych wykwalifikowanych Pań to w pełni profesjonalne osoby, które wykonują swój zawód z pasją. Kochają to co robią oraz czerpią z pracy z dziećmi największą radość – Polecamy nasz Żłobek Gocław.
Każde dziecko od najmłodszych lat ukazuje swoje wstępne zainteresowanie, dzięki fachowej opiece możemy nakierować rodziców w jakim kierunku dzieci chętniej się angażują a w jakie mniej. Na co należy zwrócić uwagę podczas spędzania wolnego czasu ze swoimi pociechami.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą edukacyjną w żłobku na terenie Gocławia. W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.