Referencje

 

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
* pole obowiazkowe
Twój adres ip to 18.204.2.53.
Mama dwójki dzieci
Radosne Lata zajmują się moimi 2 pociechami już od 4 lat i jestem bardzo zadowolona. Dużo zajęć, mnóstwo zabawy, jasne i konkretne informacje i Ciocie ... Ciocie to skarb Radosnych Lat. POLECAM !!!
Karolina
Jestem zakochana w Radosnych Latach! Pasja do pracy z dziećmi, którą mają tu wszyscy od opiekunek po właścicieli sprawia, że miejsce jest wyjątkowe. Moje dziecko niemalże codziennie nie chce wyjść i zwykle wychodzi z płaczem. Wiem, że otrzymuje mnóstwo ciepła i czułości od cioć , ma rewelacyjnie zorganizowany czas w ciągu dnia z mnóstwem zajęć i cotygodniowych atrakcji, pyszne jedzonko i ogólnie rewelacyjną opiekę. Żłobek kwitnie dzięki ludziom , którzy go tworzą. Pani Magdo, ciocie, wujku- Radosne Lata! Jesteście najlepsi!! Jestem najszczęśliwszą mamą w Warszawie dzięki temu , że trafiłam do Państwa:-)
Marta
Żłobek, który jest naprawdę super. Widać codzienną pracę i zaangażowanie. Ja niestety również odwiedziłam sporo innych żłobków . Z dwóch wcześniejszych zrezygnowałam bo działo się bardzo źle. Zanim zapisałam dziecko do Radosnych Lat miałam już bagaż złych i bardzo złych doświadczeń . Myślałam już co będzie jeśli okaże się , że to kolejna porażka. Niestety w zasadzie w zdecydowanej większości jest podobnie. Niektórym się wydaje , że otworzą żłobek i tyle ich wysiłku. Resztę załatwią rodzice bo to Warszawa i ludzie muszą coś zrobić z dziećmi . Większość ludzi nie stać na nianię. Tak powstają przechowalnie w których jak MAMA34 napisała chodzi o to, żeby pewne rzeczy nie ujrzały świata dziennego. W Radosnych Latach jak Pani Magda powtarza jest sporo pracy. Rozwijają się. Ciągle się coś dzieje. I nikt nie robi z rodziców za przeproszeniem idiotów. Jest czarno na białym! Jeśli umowa gwarantuje mojemu dziecku różnego rodzaju zajęcia przez cały rok to odbywają się one cały rok. Opiekunki nie muszą tuszować kłamstw właścicieli. Nie ma , że zajęcia nie odbywają się bo są wakacje. Zresztą co to za powód? Kto w tym kraju ma 60 dni urlopu? Ludzie nie mają rachunków do opłacania w czasie wakacji? Nie jedzą ?Już sam fakt , że Radosne Lata to jedna z 3 placówek na Wawrze i Gocławiu , które rzeczywiście nie zawieszają zajęć( większość deklaruje , że nie zawiesza, ale z prawdą to nie ma nic wspólnego) na okres wakacyjny o czymś świadczy. Jedyne do czego ja mam małe zastrzeżenia to zachowanie niektórych rodziców. Widać zmęczenie po Pani Magdzie. Dlatego mój ogromny apel! Doceńmy trochę częściej niż w ankiecie super żłobka Radosne Lata bo trafiliśmy naprawdę w dobre ręce. Co do tych ataków konkurencji to ja osobiście polecam jakąś zbiorową petycję z prośbą o zorganizowanie przez Radosne Lata kursu dla właścicieli innych żłobków z Wawra i Gocławia ,,Jak prowadzić żłobek uczciwie''. Ja po żłobkowym maratonie ( do dwóch moje dziecko chodziło, a w sumie obejrzałam 9) z pełną odpowiedzialnością stwierdzam , że póki co nic lepszego od Radosnych Lat nie powstało. Polecam wszystkim obecnym i przyszłym rodzicom!!!!
Agata
Fajne miejsce tworzone z myślą o dzieciach i rodzicach. Już po pierwszej rozmowie ma się ochotę zostać na dłużej. Ciepła , rodzinna atmosfera. Dzieci doskonale się bawią. Brawo pokaz mody!Polecam
MAMA34
Ja również potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o Radosnych Latach. Mają super kadrę, pakiet zajęć i specjalistów wliczonych w koszt czesnego mnie przekonał w zasadzie od razu. Do tego usługi typu pomoc w opiece w czasie choroby, opieka nocna i weekendowa czy możliwość odebrania dziecka z domu lub odwiezienia do domu to istne szaleństwo. Wszystko po to by nie tylko uatrakcyjnić ofertę, ale ułatwić życie nam -rodzicom bo trudno mówić o zarabianiu na tych usługach przy obecnych stawkach. Radosne Lata wyznaczają nowy trend - dzieci to nie tylko biznes. Nie patrzą przez pryzmat pieniądza i zapewne dlatego konkurencja tak ich nie lubi. Ja sama odwiedziłam aż 6 żłobków w Wawrze i 2 na Gocławiu. Dwa w Wawrze mają ofertę bardzo zbliżoną do Radosnych Lat. Widać zasadę kopiuj-wklej bo są to młodsze żłobki. Tyle , że ceny mają z kosmosu i co ważne oszukują. A mnie osobiście to skutecznie zniechęca. W jednym właścicielka błagalnym wzrokiem patrzyła na opiekunkę, która nieświadoma bajek jakich mi naopowiadała jej pracodawczyni zwyczajnie przypadkiem , ale jednak wydała ją. Zajęcia są zawieszane na wakacje, kadra jest tylko teoretycznie, wejście np. będąc na spacerze z dzieckiem , żeby obejrzeć i porozmawiać jest niemożliwe bez umówienia się. Można mnożyć przykłady. Radosne Lata są otwarte zawsze. Pani Magda przyjęła mnie z marszu, pokazała mi wszystko i odpowiedziała na setkę pytań mimo, że nie umawiałam się. Sama adaptacja i możliwość wyboru godzin to mega komfort. Realnie, bez sztucznych i zaplanowanych uśmiechów, bez teatru pod publiczkę. Podczas adaptacji mojej córci miałam możliwość zobaczenia jak wygląda faktycznie życie w żłobku . Kadra nie musiała tuszować kłamstw właścicielki bo Pani Magda od początku mówi jak jest. Radosne Lata to ludzie otwarci, życzliwi, widać , że lubiący pracę z dziećmi. Polecam bo naprawdę trudno o żłobek takiej klasy!
Mama zadowolonego dziecka
Polecam! Radosne Lata to nie tylko miejsce. To wspaniali ludzie. Właścicielka przesympatyczna osoba. Z ogromną pasją. Wspiera ją zespół cudownych cioć i wujek. Wspaniali ! Dzieci codziennie doskonale się bawią i rozwijają. Jest czysto i pachnąco. W okresie adaptacji mojego syna miałam okazję poobserwować ich pracę. Wykonują nieziemskie zadanie każdego dnia. Wykazują się nie tylko wiedzą teoretyczną , ale też doświadczeniem i humorem. W pracy z dziećmi to ważne. Inne żłobki powinny się uczyć. Wawer, Grochów, Gocław na pewno należą do Radosnych Lat! Nie ma tu nic lepszego. Polecam i gratuluję całemu zespołowi!
Iza
Ja również polecam! Mój synek po 2 tygodniach nawet nie odwraca się na pożegnanie jak wchodzi rano do sali. Bardzo bogata jak na żłobek oferta. Mnóstwo zajęć. Nie ma rutyny. Dla mnie osobiście bardzo istotna jest atmosfera i zgrany , stały personel. Widać , że ciocie dogadują się bez słów. Codziennie wykonują kawał dobrej roboty. Pani Magda zawsze życzliwa i z humorem. I co ważne nie zamiata pod dywan problemów. Bardzo doceniam jej szybkie , zdecydowane reakcje kiedy trzeba . Szkoda, że nie prowadzi szkoleń dla innych właścicieli podobnych miejsc. Polecam! Radosne Lata to strzał w dziesiątkę.
MartaT.
Dla mnie to również miejsce idealne. Ludzie z pasją, naturalnie bez sztucznych uśmiechów, nieszablonowe rozwiązania i chęć pomocy w każdej sytuacji. W Radosnych Latach jesteśmy niemalże od początku istnienia i ilość pomysłów jakie są realizowane z ogromną korzyścią dla dzieci jest imponująca. Dla mnie są istotne nie tylko oferta zajęć czy cena ale też to , że jest stała kadra. Nie ma rotacji, ani ludzi z przypadku. Moja starsza córka chodziła do żłobka a potem przedszkola w którym co chwila była nowa pani. Zgodnie z przepisami z dyplomem za to z ogromnym deficytem w kwestii podejścia do dzieci i pasji. Ja do dzisiaj wspominam występ córki w Teatrze Capitol. Tenis ziemny robi furorę. Z niecierpliwością czekam na efekty współpracy z fundacją. To genialna inicjatywa. Dzieci z pewnością skorzystają. Myślę, że jako mama też sporo zyskam. Polecam
MAMiJA
Polecam! Od chwili urodzenia mojej córeczki do momentu posłania jej do żłobka miałam mnóstwo obaw związanych z oddaniem jej w obce ręce. Ale ciocie w żłobku bardzo szybko sprawiły , że moje obawy zniknęły. Ciepłe, wrażliwe, odpowiedzialne. Przytulają, całują, zapewniają pełną profesjonalną opiekę, robią wszystko aby rozstanie podczas tych długich godzin kiedy jesteśmy w pracy było jak najmniej stresujące zarówno dla dziecka jak i nas rodziców. Teraz nie wyobrażam sobie innego żłobka dla mojej córci. Ilość zajęć i atrakcji dla dzieci jest imponująca. Nie ma nudy i rutyny. Inni powinni się uczyć jak należy tworzyć żłobek. Radosne Lata to raj dla dzieci. Gwarancja radosnych wspomnień dla dziecka i rodzica 🙂
Mama Ula
Nazwa zobowiązuje 🙂 Warto zapisać sobie ten adres Minerska 54! Miałam ogromny problem z rozstaniem się z dzieckiem i powierzeniem opieki nad synkiem komuś innemu. Czas adaptacji był bezcenny. Spokojnie i z wyczuciem. Nie zauważyłam jak moje dziecko pochłonął żłobek i panująca w nim atmosfera. Teraz po 7 miesiącach stwierdzam, że lepszej decyzji jak wybór dla dziecka żłobka Radosne Lata nie mogłam podjąć. Mój skarbek ma doskonałą opiekę, a ja jestem spokojna.
Zadowolona Mama
Podpisuję się rękoma i nogami pod wszystkimi pozytywnymi opiniami o Radosnych Latach. Od dawna mam poczucie , że trafiliśmy na świetnych ludzi, którzy z pasją tworzą świetne miejsce dla dzieci. Obawy towarzyszące oddaniu dziecka pod opiekę obcych ludzi zniknęły już po pierwszych dniach adaptacji. Oferta jest doskonała. Bardzo bogaty pakiet zajęć , specjaliści z pediatrą czy stomatologiem na czele, czesne na kieszeń przeciętnego rodzica, brak dodatkowych kosztów typu wyżywienie, wyprawka itp. Bezpłatna adaptacja! Kadra zgrana i lubiąca swoją pracę. Właścicielka z poczuciem humoru, pomysłem na świetne miejsce i niezastąpiony wujek! Lepszego miejsca dla dziecka w Wawrze na pewno nie ma.
Ola
Cudne miejsce z fajnymi ludźmi! Polecam! Moja córcia czuje się w Radosnych Latach jak w domu. Wiem, że lepiej nie mogliśmy trafić! Mnóstwo zajęć , co chwila nowe atrakcje, specjaliści, cudowne ciocie, imprezy i wzruszające momenty to czyni z Radosnych Lat tak wyjątkowe miejsce. Z całego serducha polecam!